Hatayspor Marşı

Sitemize destek için lütfen reklâmlara tıklayın.

Hatayspor'a Düzen Geldi!

Haberler - Hatayspor

Hatayspor'a Düzen Geldi!

Başkan Serdar Güven'den açıklama!

Hatayspor Kulüp Başkanı Serdar Güven, nerede görev alırsa alsın, yaptığı her işin hakkını vermek için çaba gösterdiğini ve canla-başla çalıştığını söyledi.

Aynı zamanda Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği ile Hatay Büyükşehir Belediyespor takımının Başkanlığını da yürüten Serdar Güven, açıklamalarda bulundu.

BASKETBOL TAKIMIMIZDA SİSTEM OTURDU

Basketbol takımında sistemin oturduğunu ve hiçbir sorun yaşanmadığına dikkati çeken Güven, “Nerede görev yaparsam yapayım, o işin hakkını vermek için çaba gösteririm. Bulunduğum yerde hiçbir usulsüzlüğe ve şaibeye asla izin vermem. Bayan takımımızın başına geçtiğimde bu şartla göreve geldim ve şükürler olsun her şey yolunda. Şu anda herkes görevini biliyor, başarımızın altında yatan gerçek de, doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeyişimiz” diye konuştu.

HATAYSPOR’A İNTİZAM VE DÜZEN GELDİ

Başkan Güven, Hatayspor’da da birçok şeyi değiştirdiklerini belirterek, “Göreve geldiğimizde kulüpte bir düzensizlik vardı. Kulüpte idari yapı diye bir şey yoktu. Önümüze yığınla dosyalar geldi. Önüne gelen kulübü mahkemeye vermiş. Adli açıdan çok sıkıntılı bir dönem geçirdik. Öncelikle kulübü bu dertten kurtarmamız gerekiyordu. Sağolsun gönüllü avukatlarımız kulüpten hiçbir ücret talep etmeden gelecekte kulübe büyük tehlike oluşturabilecek bu sorundan bizi kurtardılar. Kulübün idari binası ve tesisleri dökülüyordu, bakım ve onarımını yaptık, bu sezon da antreman sahasını yeniliyoruz. Borç bilançosunu çok aşağılara çektik. Ben ve arkadaşlarım güzel işlere imza attığımıza inanıyorum. Ayrıca ben çok titiz bir insanım. Düzensizliğe dayanamam, düzeltmeden de rahat edemem, kendimi huzursuz sayarım. Ama yorulduğumu da belirtmek isterim” dedi.

TARAFTARIN DESTEĞİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Taraftarların desteğine teşekkür eden Başkan Güven, “1 Ağustos’daki kongrede büyük bir ihtimalle aday olmayacağım, yeni dönemde yer almasam da tabiî ki yine kulübün gönüllü yöneticisi olarak devam edeceğim. Ama Bu kulübün her zaman en büyük destekçisi ve onursal Başkanımız, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın vereceği karar bizim için çok önemlidir. Hatayspor’un böyle bir destekçisi olduğu için çok şanslıdır ve gururlanmalıdır. Başkanımız kulübümüzün her meselesinden yakından ilgileniyor, maddi ve manevi yanımızda yer alıyor. Kendisine hem basketbol hem de futbol takımımıza yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

TAKIMI GÜÇLENDİRDİK, HATAYSPOR ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI

Konuşmasının sonunda yapılan transferlere değinen Başkan Güven, “Hatayspor çok kaliteli oyuncular aldı. Kadrosunu geçen yıldan daha güçlü hale getirdi. Transferi kapatmış da değiliz. Hocamızın vereceği karar doğrultusunda takıma yeni isimler de kazandırabiliriz. Şunu net olarak söyleyebilirim; taraftarımız hiç merak etmesin, bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı Hatayspor’dur” diye sözlerini tamamladı.

 

Çözünürlük Uyarısı!

Gelişen teknoloji çağı ve Microsoft'un son yıllardaki verilerine göre ekran çözünürlük oranının oldukça artmasından dolayı, bu internet sayfamızda yüksek çözünürlük sistemine göre uyarlanmıştır.

Öngörülen ekran çözünürlüğümüz 1366x768 olarak belirlenmiştir.

Mobil Uygulama

Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Android Uygulaması Yayında!


Hatayspor Forum

Hatayspor taraftarıın birleştiği Forum sayfası aktiftir.

forum.hatayspor.org adresinden ulaşabilirsiniz.

"Skor Tahmin" oynunu katılarak, çeşitli Hatayspor ürünleri kazanabilirsiniz.

Hatayspor TV

Hatayspor'un maç özetlerini ve canlı maçlarının yayınlanacağı Hatayspor TV test aşamasındadır.

top